MERKÜR HAVACILIK

UÇAK BİLETİ

Seyahat rezervasyonlarınızı mümkün olan en kısa sürede ve en iyi fiyatlarla yaptırmanız mümkün. Merkür’ün profesyonel kadrosu ve tüm havayolları ile eş zamanlı bağlantı sunabilen sistemi sayesinde kusursuz hizmet almanın keyfini yaşayın.

Yaptığı küresel anlaşmalarla havayollarına dünya çapında yer hizmetleri ve uçuş planlama hizmetleri de sunan Merkür, butik hizmet anlayışı ve müşteri temsilciliği sistemiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ve inovatif çözümler sunmaktadır.

Bu bağlamda, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Merkür, kalite ve titizlikle sunduğu hizmetler ile sektörün öncüsü haline gelmiştir.

MERKÜR HAVACILIK

VİZE UYGULAMA

Sektörün anahtar kavramları arasında en önemli yerin, hizmette globalleşmek olduğunda hemfikir olunan bu dönemde, kapsamlı hizmet vermeyi olmazsa olmaz görmemek mümkün değil; olmamalı da. İşte; Merkür sürekli değişen dünya trendlerini yakalamak, bu yolda edindiği öncü kimliğini ve 12 yıllık tecrübesini bir üst seviyeye taşımak amacıyla sizi seyahatlerinizin hiçbir aşamasında yalnız bırakmıyor.

Buradan yola çıkarak; Merkür yurtdışı seyahat planı yapanlara, vize tedarik işlemleri aşamasında da özel bir danışmanlık hizmeti de veriyor.

MERKÜR HAVACILIK

OTEL REZERVASYONU

Merkür’ün otel rezervasyon hizmeti bireysel olarak ya da seminer grupları için çeşitlendirilebilir. Yapılacak otel rezervasyonları özel anlaşmalar dahilinde gerçekleştirilir.

Bu safhada Merkür müşterileri hizmet sürecinin her aşamasından haberdar olabilir.

Merkür sunduğu her hizmette yaptığı gibi otel rezervasyon hizmetinde de ölçülebilir objektif değerler ışığında çözümleri, şeffaflıkla, müşterileri ve çalışanlarıyla birlikte üretir.

MERKÜR HAVACILIK

TUR ORGANİZASYONU

Merkür’ün, toplantı, konferans gibi organizasyonlardan faydalanmak isteyen ya da tatil veya turistik amaçlı seyahat etmek isteyen müşterileri, seyahat danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirler.

Özenli programlama ve oluşturulan programın uygulanması sonucunda sektöründe benzersiz olma özelliğini elinde tutan Merkür, gelişmeye açıktır.

Her konuğuyla ayrı ayrı ilgilenmek ve hepsine eşit özenle hizmet sunmak Merkür’ün öncelikli amacıdır.

MERKÜR HAVACILIK

YOLCU HİZMETLERİ

Merkür, karşılama ve uğurlama, lüks araba ve otobüs hizmeti, otel rezervasyonu, restoran rezervasyonu, yemekli/yemeksiz şov organizasyonları, macera ve özel ilgi turları, planlı ya da özel turlar ve rehberlik hizmeti vermektedir.

MERKÜR HAVACILIK

KARŞILAMA / UĞURLAMA

Merkür’ün karşılama hizmeti, bireysel ya da grup olarak sehayat eden müşterilere havaalanından otel ya da şehir merkezine transferlerin sağlanmasıyla açıklanır.

Hizmetin bu aşamasında lüks araba veya otobüs tahsisinden otel veya restoran rezervasyonuna kadar transfer sırasında söz konusu olabilecek her türlü detay titizlikle yerine getirilir.

Uğurlama aşamasında ise, sağlancak transfer, tıpkı karşılama aşamasında olduğu gibi tecrübeli ve güvenilir şoförler beraberliğinde yeni ve klimalı araçlar ile sağlanır.

MERKÜR HAVACILIK

KONGRE & SEMİNER

Merkür’ün karşılama hizmeti, bireysel ya da grup olarak seyahat eden müşterilere havaalanından otel ya da şehir merkezine transferlerin sağlanmasıyla açıklanır.

Hizmetin bu aşamasında lüks araba veya otobüs tahsisinden otel veya restoran rezervasyonuna kadar transfer sırasında söz konusu olabilecek her türlü detay titizlikle yerine getirilir.

Uğurlama aşamasında ise, sağlanacak transfer, tıpkı karşılama aşamasında olduğu gibi tecrübeli ve güvenilir şoförler beraberliğinde yeni ve klimalı araçlar ile sağlanır.

SİZİ ARAYALIM


  • Sormak istedikleriniz mi var? İletişim bilgilerinizi iletin, dilediğiniz zaman aralığında size ulaşalım.

ÜST